Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Bunun için ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek, 'Sepeti onayla' adımında karşınıza çıkan ekrandan 'Üye Olmadan Devam Et' demeniz yeterli. Üye olmadan verdiğiniz siparişe ait bilgilendirmeleri, sipariş esnasında paylaştığınız e-posta adresinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinize ait bilgilere erişebilmek için üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz.
Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen kargo süresi siparişinizin kargoya veriliş süresini gösterir. "Aynı Gün Kargo" yazılı ürünler, 15:00' e kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün kargoya verirlir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını 'Hesabım' bölümünde 'Siparişlerim' sekmesinde bulunan 'Kargom Nerede?' linkinden takip edebilirsiniz.
Şifrenizi unuttuysanız eğer, giriş sayfasındaki şifre sıfırlama işlemi yaparak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. 'Üye Girişi' sayfasından 'Şifremi unuttum' yazısına tıklayın. Üyeliğinize ait e-posta adresinizi girerek 'Gönder' dediğinizde ilgili e-posta adresinize bir link gelecek. Gelen linke tıklayarak yeni şifre oluşturma işleminizi yapabilirsiniz. Eğer link size ulaşmadı ise spam klasörünüzü kontrol edin. Ayrıca dilediğiniz zaman 'Hesabım>Kullanıcı Bilgilerim>Şifre Güncelleme' kısmından şifre değişiklik işleminizi yapabilirsiniz.
Siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce, müşteri hizmetlerine canlı yardım veya watsapp ile adres değişikliği talebinizi iletebilirsiniz.
Siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, ürünlerinizin kargo hazırlıkları başlamadan önce 'Siparişlerim' > 'Detaylar/Sipariş Detayı' > 'Sipariş İptal' adımlarını takip ederek iptal edebilirsiniz. Ürünleriniz kargolanmak üzere hazırlanmaya başlandıysa (faturanız kesildiyse) veya kargoya verildiyse iptal edilemez. Bu durumda ürünü teslim aldığınızda iade edebilirsiniz.
Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (on dört) gün içerisinde CAYMA hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. 
Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik ve her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Şirketimiz iade süreçlerini "ISO10002:2015 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Standarları"na göre yürütmektedir.  
Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
AÇIKLAMALAR
1. Ürün iadesi ile birlikte fatura veya sevk irsaliyesi mutlaka pakete eklenmelidir.    
2. Steril, tek kullanımlık ve kişiye özel ürünler iade kapsamı dışındadır.
3. Tekstil ürünlerini etiketlerinin sökülmemesi ve yeniden satılabilir niteliğini kaybetmemesi gerekir.
4. Güvenlik bandı bulunan ürünler, deneme yapıldığında azalan ürünlerdir. Bandın açılması halinde iadesi kabul edilmemektedir.
5. İade edilecek ürünlerin kullanılmamış, ambalajlı ise ambalajı açılmamış ve yeniden satılabilir niteliğini kaybetmemiş olması gerekir.
6. Hasarlı ürünlerin iadesi sırasında kargo görevlisine tutanak tutturmanız ve iade başvurusunda iletmeniz gerekmektedir. Hasarlı ürünlerin iadesini anlaşmalı kargo firmamız ile gönderilmesi gerekir. Anlaşmalı kargo firması SÜRAT KARGO'dur. Paketin üzerine Alıcı: 1210853040 yazılması yeterli olacaktır.
7. İade edilecek ürün hasarlı ürün ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer iadelerin kargo ücretleri müşteriye aittir.
8. İadesi kabul edilen ürünün geri ödemesi 7 (yedi) iş günü içince kullanılan kart numarsına veya hesap numarına yapılır.

     
...